Close

SZCZĘNIĘTA

Nasza hodowla pomeranianów Tira Vento jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce (ZKwP) należącym do FCI. Każde szczenię w danym miocie otrzymuje metrykę ZKwP, na podstawie której przyszły właściciel, po zarejestrowaniu się w ZKwP, może ubiegać się o rodowód. Dla naszych szczeniąt szukamy odpowiedzialnych rodzin więc prosimy o zapoznanie się ze specyfiką rasy i o przemyślane decyzję. Szczenięta do nowych domów wydawane są w wieku nie mniej niż 3 miesiące, po przeglądzie miotu w ZKwP, zaszczepione, odrobaczone, z wyprawką oraz z informacjami o utrzymaniu, żywieniu, dalszej pielęgnacji. Z każdym przyszłym właścicielem naszych szczeniąt pomeranianów spisujemy umowę kupna-sprzedaży. Jeśli jesteś zainteresowany szczeniakiem pomeraniana od nas – w każdej chwili można do nas napisać lub zadzwonić.


PONIŻEJ PREZENTUJEMY PAŃSTWU WSZYSTKIE SZCZENIĘTA I STARSZE PIESKI DOSTĘPNE W TYM MOMENCIE DO SPRZEDAŻY. 
TO, ŻE MAMY RÓWNIEŻ W OFERCIE PODROŚNIĘTE SZCZENIĘTA NIE ZNACZY, ŻE MAJĄ ONE JAKIEŚ WADY. POMERANIAN TO RASA MINIATUROWA, PSY TE W TRAKCIE WZROSTU DOŚĆ MOCNO SIĘ ZMIENIAJĄ STĄD CHCĄC KUPIĆ PSA DO DALSZEJ HODOWLI I NA WYSTAWY CZASEM LEPIEJ KUPIĆ STARSZEGO BEZ WAD NIŻ MALUTKIE SZCZENIĘ, KTÓRE, PO OKRESIE WZROSTU I ROZWOJU MOŻE SIĘ OKAZAĆ, ŻE NIE BĘDZIE MOGŁO BYĆ UŻYTE W HODOWLI Z RÓŻNYCH POWODÓW. STĄD TEŻ ZOSTAWIAJĄC PSY DO DALSZEJ HODOWLI CZĘSTO ZOSTAWIAMY ICH WIĘCEJ NIŻ PLANUJEMY I DALEJ WYSTAWIAMY W PONOWNEJ OFERCIE SPRZEDAŻY JUŻ STARSZE.

JEŚLI SZUKACIE PAŃSTWO PIESKA, KTÓREGO OBECNIE NIE MAMY PRZEDSTAWIONEGO NA STRONIE, WARTO ZAPYTAĆ O NASZE PRZYSZŁE PLANY HODOWLANE - CZĘSTO NOWO NARODZONYCH SZCZENIĄT RÓWNIEŻ JESZCZE NIE PREZENTUJEMY DO SPRZEDAŻY.

Miot urodzony 31 maja 2022
OJCIEC: Tira Vento HONEY HIT
MATKA: Diamond From Tinterra DARINA
Mamy dostępne rude suczki i pieska. 

Miot urodzony 23 maja 2022
OJCIEC: ARS PATI BROWNI AND MILK
MATKA: Tira Vento GREMLIN
Mamy dostępne suczki i pieski czekoladowo-białe. 

Miot urodzony 23 maja 2022
OJCIEC: ARS PATI BROWNI AND MILK
MATKA: Tira Vento MIGOTKA
Mamy dostępne suczki czekoladowo-białą i czarno-białą oraz pieska czekoladowo-białego. 


Miot urodzony 25 lutego 2021
OJCIEC: Vikolant MULTIK
MATKA: Gloriadogs GAYTANA
Mamy dostępnego kremowego pieska

Piesek jest nieduży, ma bardzo obfity włos, o prawidłowej budowie ciała, bez wad. Zęby po zmianie, zgryz nożycowy 6/6. Z perspektywą na wystawy i do dalszej hodowli.

Miot urodzony 6 kwietnia 2021
OJCIEC: KIMI of Chiao Li Ya
MATKA: Romantina Best ONLY FOR YOU
Mamy dostępnego 2 białe pieski

Oba pieski są nieduże, pięknie zbudowane. Zęby po zmianie, zgryz nożycowy 6/6. Piesek z pierwszych zdjęć z perspektywą na wystawy i do dalszej hodowli, jest bardzo puchaty i bez wad. Drugi piesek z przeznaczeniem na kolanka gdyż ma włos nieco watowaty (podszerstek przeważa nad włosem okrywowym) - jest to wada dyskwalifikująca w dalszej hodowli jednak nie przeszkadzająca w życiu (przez to optycznie piesek wydaje się być bardziej puchaty).

Miot urodzony 27 kwietnia 2021
OJCIEC: NADEZHNY STRAZH SCHEDROE SERDTSE
MATKA: Oksiland GOLDEN DAISY
Mamy dostępnego kremową suczkę.

Suczka jest bardzo puchata, o prawidłowej budowie ciała, bez wad. Zęby po zmianie, zgryz nożycowy 6/6. Z perspektywą do dalszej hodowli.

Miot urodzony 27 maja 2021
OJCIEC: ARS PATI BROWNI AND MILK
MATKA: Tira Vento BLACK PEARL 

Mamy dostępnego pieska Tira Vento APOLLO

Piesek jest malutki, bardzo puchaty, pięknie zbudowany, bez wad. Zęby po zmianie, zgryz nożycowy 6/6. Z perspektywą na wystawy i do dalszej hodowli.


Miot urodzony 29 lipca 2021
OJCIEC: ARS PATI BROWNI AND MILK
MATKA: TANAIS FLEURS de Tauris
Mamy dostępnego czarno - białego pieska
Tira Vento JOLEK
Piesek jest malutki, bardzo puchaty, pięknie zbudowany, bez wad. Zęby po zmianie, zgryz nożycowy 6/6. Z perspektywą na wystawy i do dalszej hodowli.